Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Storczyk w doniczce

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wybierz kwiatka doniczkowego z dostawą. Piękny i elegancki storczyk dwupędowy to wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy Dnia Matki lub Dnia Babci. Razem z kwiatem prześlij życzenia na bileciku.

Wielkość kwiata doniczkowego
Storczyk doniczkowy dwupędowy plus przybranie.
Kolor storczyka uzależniony jest od dostępności.

Najlepsi floryści w Polsce gwarantują świeżość oraz jakość naszych kwiatów. Bardzo starannie dobierają kwiaty, aby stworzyć z nich piękne bukiety i doręczyć je pod wskazany adres. W związku z różnorodnym występowaniem kwiatów w poszczególnych rejonach Polski oraz indywidualnym stylem układania każdego florysty, kompozycje mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów