Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki! ♡

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Dzień Chłopaka

30 września nie zapomnij o swoim chłopaku! Podaruj mu niezwykły prezent, o którym na długo nie zapomni. Prześlij kwiaty dla chłopaka z dostawą już dziś i zaskocz go pozytywnie. Dzień Chłopaka to święto, o którym warto pamiętać!

1 z 1
Bukiet pięknych słoneczników
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet pięknych słoneczników
99,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet alstromerie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet alstromerie
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Niespodzianka Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty na dzień dobry Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty na dzień dobry
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Róże herbaciane Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże herbaciane
149,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty dla chłopaka

Choć wydawać się może, że kwiaty przystają tylko dla kobiet, my uważamy inaczej. Kwiaty dla chłopaka to również wspaniały pomysł na prezent. Można podarować je w ramach wdzięczności, przeprosin, uznania czy jako prezent na urodziny lub imieniny. Kompozycje ze świeżych kwiatów zawsze prezentują się wspaniale, dlatego warto korzystać z ich walorów. Kwiaty dla chłopaka, które możesz wybrać to między innymi: herbaciane róże, goździki, gerbery, anturium lub storczyk. Najlepiej dobierać je w kolorystyce pomarańczowej, kremowej czy też fioletowej. Niemniej jednak czerwone róże dla mężczyzny również dobrze się sprawdzą. Pod warunkiem, że darzymy go uczuciami miłosnymi, gdyż taką informację niosą za sobą róże w tym kolorze.

Prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz prezentu, który będzie jednocześnie oryginalny i trafiony? Wybierz kwiaty na Dzień Chłopaka! Czegoś takiego na pewno nie będzie się spodziewać. W naszej ofercie znajdziesz liczny wybór bukietów stworzonych w sam raz dla mężczyzny. Jeśli jednak nie chcesz bukietu, zawsze możesz zdecydować się na kwiat doniczkowy lub na kosz kwiatów! Zawsze możemy dla Ciebie stworzyć kompozycję, której nie ma w naszej standardowej ofercie, czyli np. bukiet herbacianych róż. Nada się na Dzień Chłopaka idealnie!

Życzenia na Dzień Chłopaka

Zamawiając kwiaty na Dzień Chłopaka, warto dołączyć do nich również życzenia. Możesz napisać swoje własne lub skorzystać z ogólnodostępnych i gotowych życzeń. Oczywiście najlepiej przekazać w tych słowach uczucia prosto z serca, jednakże gdy nie masz pomysłu na coś swojego, poniżej przedstawiamy dla Ciebie kilka szablonów życzeń. Pamiętaj, że zawsze możesz je zmodyfikować według własnego uznania.
Przy dzisiejszym dniu radości
Który Twym imieniem słynie
Życzę i niech Ci w obfitości
100 lat życia w szczęściu płynie
Wszystkie najczulsze wyrazy
Wiosna na Ziemi i w niebie
Morza i gór krajobrazy
Wszystko to... dla Ciebie. 
***
Z okazji Twego Święta życzę Ci:
- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,
Ciastek - tylko tych najsłodszych
Samochodów - tylko tych najszybszych
Zabaw - tylko najweselszych
Przygód - tylko najciekawszych
... i butów - takich, co najlżejsze
w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!
***
Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci, Wspaniałych i słonecznych dni, Niech szczęście towarzyszy Ci przez całe życie, Niech Ci się spełnią wszystkie Twe pragnienia, Oraz te mniejsze i większe marzenia.