Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki! ♡

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty na przeprosiny

Kłótnia? Zapomniane urodziny, imieniny, rocznica? Niestosowne zachowanie? Doskonale znamy te sytuacje, kiedy słowo "przepraszam" to jednak za mało. Chcemy naprawić relację i spróbować naprawić swój błąd - w takiej sytuacji zawsze odpowiednie są kwiaty. Wybierz bukiet kwiatów na przeprosiny i koniecznie dodaj do nich bilecik, na którym zamieścisz kilka słów od siebie. To naprawdę działa :)

1 z 3
Słodki dzień
Zawsze darmowa dostawa!
Słodki dzień
109,00 zł
Zobacz więcej
Pełnia lata
Zawsze darmowa dostawa!
Pełnia lata
119,00 zł
Zobacz więcej
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Tajemnicza niespodzianka
Zawsze darmowa dostawa!
Tajemnicza niespodzianka
129,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
11 róż czerwonych Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty przeprosinowe

Kwiaty na przeprosiny to rozwiązanie dla osób, które nieświadomie lub w przypływie emocji zraniły kogoś najbliższego. W codziennym życiu mogą się nam przytrafić zarówno radosne, jak i przykre sytuacje. Wówczas staramy się naprawić nasz błąd i robimy wszystko, żeby został nam wybaczony. Przepraszamy i próbujemy wyjaśnić sytuację. Przeprosiny oczywiście muszą być szczere i wyrażać naszą skruchę. Przede wszystkim swojego błędu należy być świadomym i starać się, aby podczas przeprosin nie było żadnych potknięć. Dobrym pomysłem jest też wręczenie prezentu przeprosinowego, w tym kwiaty na przeprosiny. Bukiet czerwonych róż lub innych kwiatów potrafi wywołać uśmiech na niejednej twarzy, a więc może i zdziałać wiele przy przeprosinach. Wybierz prezent odpowiedni do Twoich intencji i nie zwlekaj z przeprosinami. Czas może działać na Twoją korzyść.

Przeprosiny i słowo przepraszam

Każdy z nas popełnia błędy, za które później przepraszamy naszych najbliższych. Słowo „przepraszam” wypowiedziane z naszych ust jest bardzo ważne, kiedy zraniliśmy kogoś lub sprawiliśmy mu przykrość. Przeprosiny to naturalna czynność codziennego życia, do tego stopnia, że używamy słowa „przepraszam” aż za często. Niezależnie od tego, czy popełniliśmy mniejszy lub większy błąd, warto wyrazić skruchę i przeprosić. Zawsze można naprawić swoje błędy, wystarczy tylko chcieć. W ramach przeprosin warto pomyśleć o jakimś zadośćuczynieniu. Wypad na miasto na obiad, pomoc w codziennych obowiązkach, czy zakup prezentu, który poprawi humor osobie przepraszanej. Takim prezentem są między innymi kwiaty na przeprosiny. W zależności od tego, kogo chcesz przeprosić: dziewczynę, mamę, koleżankę, siostrę, dobierz dla niej odpowiednie kwiaty. W tej sytuacji przydatna okaże się znajomość symboliki i mowy kwiatów, dzięki której zaoszczędzisz sobie kolejnych przeprosin. Zawsze możesz poprosić o pomoc florystkę, by przygotowała piękny bukiet na przeprosiny. Wówczas nie będziesz musiał martwić się, że wybierzesz coś nieodpowiedniego do okazji. 

Jak przeprosić dziewczynę?

Przeprosiny to istotna kwestia w każdej relacji: z rodziną, dziewczyną, znajomymi. Jeśli pokłóciłeś się z dziewczyną lub ją zraniłeś, spróbuj naprawić swój błąd poprzez przeprosiny. Jak przeprosić dziewczynę, co zrobić, żeby wybaczyła? Nie ma niestety na to idealnego przepisu. Każdy człowiek jest inny, a co za tym idzie również związek. Oczywiście najważniejsza kwestia to słowo „przepraszam”, które powinno wybrzmieć zaraz na początku. Dziewczynie zawsze możesz kupić kwiaty na przeprosiny, np. bukiet czerwonych róż, który wręczysz jej osobiście wraz ze słowami przeprosin.  Dobrym pomysłem na przeprosiny są również drobne gesty, nie tylko materialne. Przygotuj dla swojej ukochanej  przeprosinowy obiad, zrób dla niej coś miłego, zabierz ją na romantyczny spacer. Oczywiście oprócz kluczowego słowa „przepraszam”, nie może zabraknąć również skruchy i obietnicy poprawy. Jeśli kochasz swoją dziewczynę, nie poddawaj się i walcz o nią. Kłótnie w związku czy popełnianie głupich błędów zdarzają się wielu parom. Zacznij od słowa „przepraszam”, a później pokaż jej, jak ją kochasz. 

Prezent na przeprosiny

Popełnianie błędów to rzecz ludzka i zdarza się każdemu. Za swoje nieodpowiednie zachowanie lub błąd należy odpowiednio przeprosić i nie bagatelizować sytuacji. Czasami są momenty, kiedy samo słowo „przepraszam” może być niewystarczające i wówczas warto pomyśleć czymś więcej. Dobrym rozwiązaniem może okazać się prezent na przeprosiny: mniej lub bardziej wartościowy. Jaki prezent na przeprosiny zatem wybrać? Przede wszystkim rozsądny i nieprzekraczający naszego budżetu. Nikt nie chciałby, żeby przeprosiny doprowadziły do zadłużenia. Prezent na przeprosiny może przyjąć różne formy. Jeśli chcesz podarować coś małego, zdecyduj się na bombonierkę czekoladek, pluszowego misia z sercem, butelkę jej lub jego ulubionego wina, czerwoną różę, czy chociażby kartę, gdzie umieścisz wiersz na przeprosiny. Jeśli natomiast pragniesz przeprosić kogoś i posiadasz większy budżet na prezent, możesz wybrać coś bardziej wartościowego. Wspólny wypad na weekend, bon na wizytę w spa, nową biżuterię, kosz pełen słodkości lub duży bukiet czerwonych róż. Kwiaty na przeprosiny to zawsze dobry pomysł, gdyż mówią one więcej niż tysiąc słów. 

Kwiaty na przeprosiny 

Jednym z najlepszych prezentów na przeprosiny są kwiaty. Potrafią one w niezwykły sposób pokazać drugiej osobie, że naprawdę żałujesz swoich błędów. Kwiaty na przeprosiny w wspaniały sposób wyrażą Twoją skruchę i przekażą słowa przeprosin. Ludzie uwielbiają podziwiać piękno kwiatów, dlatego kwiaty na przeprosiny mogą być trafem w dziesiątkę. W szczególności, kiedy wydzielają one  piękny zapach, który może uspokoić i zrelaksować osobę obdarowaną. Pytanie tylko, jakie kwiaty na przeprosiny wybrać? Warto pamiętać, że kwiaty mogą mieć różną symbolikę. Uważaj zatem na to, jakie kwiaty na przeprosiny wybierzesz. Jeśli chcesz przeprosić ukochaną osobę, zdecyduj się na czerwone róże. Ich znaczenie to właśnie miłość, dlatego będą one dobrym wyborem w przypadku przeprosin osoby, którą kochasz. Natomiast białe róże to wyraz nadziei oraz niewinności. W okresie wiosennym warto zdecydować się na tulipany, które będą neutralną propozycją w ramach przeprosin. Pamiętaj jednak, żeby nie wybrać żółtych tulipanów, gdyż te oznaczają zdradę lub zazdrość. Frezje natomiast to wyraz szacunku. Dzięki temu, że dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dają one duże pole do popisu, by skomponować z nich piękne i barwne bukiety. Goździki to kolejne piękne i wdzięczne kwiaty. Przede wszystkim polecamy czerwone goździki, gdyż również kojarzą się one z miłosnymi uczuciami. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest bukiet mieszanych kwiatów lub bukiet z kwiatów, które wiesz, że uwielbia osoba, którą chcesz przeprosić. Możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy tylko chwilę pomyśleć. 

Wiersz na przeprosiny

Oprócz przeprosinowego prezentu i bukietu kwiatów, swoje słowa skruchy możesz wyrazić poprzez wiersz na przeprosiny. Spokojnie, nie musisz być od razu poetą, aby stworzyć coś własnego i wyjątkowego. Wystarczy, że weźmiesz kartkę papieru lub specjalną kartę i zapiszesz na niej słowa, które chcesz przekazać drugiej osobie. Jeśli wiesz, że dasz radę, możesz spróbować ułożyć to bardziej w formie wiersza i napisać całość w podniosłym stylu. Niemniej jednak zwykły list również powinien dobrze się sprawdzić. Jeśli chcesz jednak, aby Twoje przeprosiny były napisane w bardziej lirycznym stylu, możesz zainspirować się wierszami dostępnymi w sieci. Możesz wybrać któryś z nich i przeredagować go odpowiednio do swojej sytuacji lub po prostu skopiować go w całości bez zmian. Zawsze możesz spróbować naprawić swój błąd poprzez napisanie własnego utworu. Wiersz na przeprosiny z pozoru wydaje się być skomplikowanym tematem, jednakże jeśli już podejmiesz się zadania, słowa powinny same spływać na Twoją kartkę. Tym bardziej, kiedy wiesz, za co chcesz przeprosić. Poniżej przygotowaliśmy kilka krótkich i przykładowych wierszy na przeprosiny, które możesz wykorzystać lub dowolnie zmodyfikować.

Przebacz mi za błędy moje,
za cierpiące serce Twoje, 
za te nasze chwile złości,
za brak serca i czułości.

***

Przepraszam, jeśli słowem lub gestem 
zadałem Ci ból i cierpienie. 
Proszę i błagam o przebaczenie.

***

Byłaś mi najpiękniejszą różą w moim ogrodzie
a ja tego nie doceniłem.
Wybacz mi proszę.