Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki! ♡

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Podziękowanie

Kwiaty od zawsze kojarzone są z wyrazem wdzięczności i podziękowania. Jest to doskonały sposób, by odwzorować naszą radość i oddanie osobie, która w jakiś sposób przyczyniła się do naszego sukcesu, pomocy czy po prostu uczyniła nam przysługę. Sprezentuj świeży bukiet w ramach podziękowania i ciesz się prezentem razem z osobą obdarowaną.

1 z 2
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Powiew delikatności
Zawsze darmowa dostawa!
Powiew delikatności
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Dostojny Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Niespodzianka Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Niespodzianka
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Eksplozja Kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty do biura Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Letni Wieczór Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Letni Wieczór
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Oczyma Wyobraźni Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Oczyma Wyobraźni
145,00 zł
Zobacz więcej
Wiosenne kwiaty Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Wiosenne kwiaty
149,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na podziękowanie

Istnieje mnóstwo okazji i sytuacji, w których należy powiedzieć „dziękuję”. Oczywiście same słowa bardzo często wystarczą, ale niekiedy warto pomyśleć o czymś więcej, np. o drobnym podarunku, przykładowo kwiaty na podziękowanie. To normalne, że każdy z nas lubi, kiedy ktoś dziękuje nam za okazaną pomoc lub wsparcie. Kiedy akurat trafi się sytuacja, kiedy ktoś udzielił Ci pomocy lub po prostu wykazał dobrą chęć, warto mu za to podziękować. Dobrym sposobem, aby to zrobić są kwiaty na podziękowanie. Kwiaty to ponadczasowy prezent, idealny na każdą okazję, a więc i potrafią wyrazić słowo „dziękuję”. 

Jak powiedzieć „dziękuje”?

Łatwo jest pomyśleć „dziękuję”, ale o wiele trudniej jest wyrazić to na głos. Jednej osobie przyjdzie to z łatwością, natomiast już druga może mieć większe problemy. To jest jak najbardziej normalne, dlatego nie ma się czym przejmować. Jak powiedzieć „dziękuję”, jeśli obawiasz się, że osobiste spotkanie może sprawić Ci wiele trudności? Z pomocą przychodzą niezawodne kwiaty, które z chęcią pomogą rozwiązać Twój problem. Wystarczy, że zamówisz kwiaty na podziękowanie z dostawą do domu lub pracy, a w bileciku zawrzesz słowa podziękowania. Kwiatowy kurier wręczy przesyłkę w Twoim imieniu, dzięki czemu będziesz mógł z łatwością wyrazić swoje podziękowania. Taka opcja to zawsze dobre rozwiązanie, by osoba, której chcesz podziękować, dowiedziała się o Twojej wdzięczności. Kwiaty na podziękowanie z pewnością ucieszą osobę obdarowaną, a także zaskoczą, jeśli nie spodziewała się takiego gestu z Twojej strony. Słowo „dziękuję” możesz wyrazić również na inne sposoby. Wiele osób decyduje się na drobny podarunek w formie bombonierki czekoladek lub butelki dobrego wina, czy też innego alkoholu. Jeśli nie chcesz wręczać prezentu, w ramach podziękowania możesz zabrać  daną osobę na dobry obiad, podczas którego jeszcze raz podziękujesz za udzieloną pomoc. 

Kiedy należy wyrazić wdzięczność?

Wiesz już, jak powiedzieć „dziękuję”. Pytanie tylko, czy zdajesz sobie sprawę, kiedy i za co należy wyrazić wdzięczność? Możliwości jest wiele, ale wymienimy tylko kilka najpopularniejszych sytuacji. Przede wszystkim warto podziękować komuś za udzieloną pomoc. Wiele jest momentów, kiedy bardzo jej potrzebujemy i wówczas ktoś wyciągnął do nas pomocną dłoń. Taka sytuacja nie może przejść bez godnych podziękowań. Oczywiście podstawą jest słowo „dziękuję”, które możesz wyrazić na wiele sposobów, opisanych powyżej. Tak samo, kiedy kończysz z kimś krótszą lub dłuższą współpracę, warto wyrazić podziękowanie za wspólną pracę. Podziękowanie dla współpracowników nie musi wiązać się tylko z końcem współdziałania. Nikt nie broni dziękować pracownikom lub partnerom za wspólną pracę i osiągnięte sukcesy nawet w środku roku. Dosyć często pacjenci dziękują swoim lekarzom prowadzącym za trud włożony w ich leczenie, uczniowie lub studenci wyrażają wdzięczność dla swoich nauczycieli lub promotorów, a dzieci dziękują rodzicom za wychowanie i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Okazji do wyrażenia podziękowania jest naprawdę wiele – wystarczy tylko chwilę pomyśleć. 

Jakie kwiaty na podziękowanie?

Być może myśleliście już o tym, żeby wyrazić swoją wdzięczność przy pomocy kwiatów. Jak najbardziej popieramy ten pomysł, gdyż kwiaty na podziękowanie to jeden z najpopularniejszych form prezentu wybieranych przez ludzi na całym świecie. Kwiaty to wspaniałe i wdzięczne rośliny, które z chęcią wyrażą słowo „dziękuję” w Waszym imieniu. Jakie kwiaty w ramach podziękowania wybrać? Z całą pewnością świeże kwiaty cięte, ułożone w piękną i kolorową kompozycję. Świetnie sprawdzą się tutaj róże, goździki, gerbery, alstromerie i lilie. Możesz poprosić florystkę, aby wykonała z nich wszystkich piękny bukiet lub zdać się na jej doświadczenie. Pamiętaj jednak, żeby najpierw przemyśleć wielkość kompozycji. Okazały bukiet może wprowadzić osobę obdarowaną w zakłopotanie, a skromny natomiast może zostać odebrany jako skąpstwo. Dlatego najlepiej podarować kwiaty na podziękowanie w formie średniej wielkości bukietu, skomponowanego z przynajmniej 3 różnych gatunków kwiatów. Liczba kwiatów powinna być nieparzysta, gdyż przyjęło się, że parzysta zarezerwowana jest na rocznice oraz pogrzeby. Do bukietu nie zapomnij dołączyć bilecika ze słowami podziękowań, jeśli nie będziesz go wręczać osobiście. 

Podziękowania za pomoc

Najczęściej dziękujemy komuś za udzieloną pomoc. I jest to dobry gest, gdyż należy dziękować każdemu, kto wyciągnął do nas pomocną dłoń. Oczywiście nie musisz każdej osobie, która Ci pomogła wręczać wartościowego prezentu, którym wyrazisz Twoją wdzięczność. Tak naprawdę to tylko od Ciebie zależy, kiedy chcesz podziękować komuś bardziej niż tylko poprzez powiedzenie słowa „dziękuję”. Na pewno wypadałoby podarować jakiś prezent wdzięczności osobie, która udzieliła nam większej pomocy. W tej sytuacji niezawodne będą kwiaty na podziękowanie: róże, goździki, gerbery, lilie, alstromerie. Wszystkie one ułożone w piękny bukiet wspaniale sprawdzą się jako gest wdzięczności. Florystka w kwiaciarni na pewno pomoże Ci wybrać odpowiednie kwiaty do okazji, z których skomponuje wspaniały bukiet. Jeśli Twój budżet nie pozwala Ci na zakup bukietu świeżych kwiatów, zawsze możesz sprezentować jakiś kwiat w doniczce, coś słodkiego lub butelkę dobrego wina. 

Podziękowania dla rodziców

Kiedy myślisz o podziękowaniu dla rodziców, to pierwsza myśl jaka przychodzi Ci do głowy to kwiaty? Jak najbardziej rozumiemy ten tok myślenia i go nie negujemy, a wręcz popieramy. Kwiaty na podziękowanie to przecież wspaniała forma prezentu w ramach wyrażenia naszej wdzięczności. Jeśli chodzi natomiast o rodziców i podziękowanie im za włożony trud w wychowanie i poświęcony czas oraz siły, to kwiaty spiszą się tutaj wspaniale. Bukiet kwiatów na podziękowanie dla rodziców możesz skomponować z pięknych róż, delikatnych goździków, dostojnych lilii lub zachwycających alstromerii wraz z delikatnym przybraniem. Podziękowania dla rodziców najczęściej spotykane są na weselach, ale niekoniecznie tylko tam muszą się odbywać. Rodzicom możesz podziękować w każdej sytuacji, by wiedzieli, jak wiele dla Ciebie znaczą. Oprócz kwiatów, dzieci bardzo często decydują się na bardziej materialne prezenty, np. nowy sprzęt do domu, gadżet elektroniczny, czy też pomoc finansowa przy realizacji marzeń o zagranicznej wycieczce. Jeśli natomiast mowa o podziękowaniu dla rodziców podczas wesela, para młoda oprócz lub zamiast kwiatów wręcza rodzicom drobne podarunki w formie ramek ze zdjęciami, dyplomów, koszy słodkości, czy też popularnych ostatnio mini szklarni. 

Podziękowanie za współpracę

Bardzo często zdarza się nam z kimś współpracować z kimś, dzięki komu osiągamy duże sukcesy. W tej sytuacji pragniemy tej firmie lub osobie podziękować za owocną współpracę. Jest to jak najbardziej dobry tok myślenia. Jak wyrazić naszą wdzięczność za udaną wspólną pracę? Przede wszystkim polecamy bukiet pięknych i kolorowych kwiatów. Kwiaty na podziękowanie to bardzo popularna i uznawana forma mówienia „dziękuję”. W szczególności, że w kwiaciarniach obecnie jest tak szeroki wybór kwiatów, że nawet gdybyś chciał co miesiąc komuś dziękować za współpracę, możliwości Ci się nie skończą przez bardzo długi czas. Oczywiście oprócz lub zamiast kwiatów możesz zdecydować się na drobny podarunek w formie bombonierki pysznych czekoladek lub bombonierek, które dodatkowo możesz spersonalizować. Cukiernie bardzo często oferują możliwość umieszczenia specjalnego napisu na pudełku lub nawet na samych czekoladkach. W ramach podziękowań za współpracę możesz wybrać alternatywną opcję prezentu, której nie będzie spodziewać Twój współpracownik. Tutaj ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.