Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki! ♡

Stroiki świąteczne

Obdaruj najbliższych odrobiną świątecznej magii i wyślij stroik bądź bukiet na Święta Bożego Narodzenia i złóż rodzinie i przyjaciołom moc najpiękniejszych życzeń. Zobacz naszą ofertę bożonarodzeniowych kompozycji i znajdź wyjątkowy prezent dla osób bliskich Twojemu sercu.

1 z 1
Dwa stroiki świąteczne Stroiki świąteczne
Dostepny od: 19-11-2024
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Magiczny czas
99,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny - Bombowe święta Stroiki świąteczne
Dostepny od: 19-11-2024
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Bombowe święta
109,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny - Magia świąt Stroiki świąteczne
Dostepny od: 19-11-2024
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Magia świąt
119,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny - Zapach świąt Stroiki świąteczne
Dostepny od: 19-11-2024
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Zapach świąt
119,00 zł
Zobacz więcej
Stroik świąteczny - Świąteczny żar Stroiki świąteczne
Dostepny od: 19-11-2024
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik świąteczny - Świąteczny żar
145,00 zł
Zobacz więcej
Stroik Adwentowy Stroiki świąteczne
Dostepny od: 19-11-2024
Zawsze darmowa dostawa!
Stroik Adwentowy
145,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Święta Bożego Narodzenia

Każdemu z nas rozpoczęcie przygotowań do nadejścia Świąt Bożego Narodzenia kojarzą się ze wspaniałym magicznym czasem, pełnym charakterystycznych tradycji i zwyczajów. Okres przygotowań na ten wielki dzień nazywany jest Adwentem. W tym szczególnym czasie rodziny dokładają wszelkich starań, by dzień ten był należycie celebrowany. Mieszkania i domy zostają bogato udekorowane, w domach słychać świąteczne piosenki, w telewizji oglądane są te filmy, które każdy już zna doskonale na pamięć, a jednak mimo wszystko oglądanie ich sprawia co roku wiele przyjemności właśnie ze uwagi na ten bożonarodzeniowy nastrój. Wszędzie przewija się postać Św. Mikołaja, w oknach widać mruganie licznych, kolorowych światełek – to z pewnością lampki choinkowe. W sklepach nie da się nie zauważyć tych licznych tłumów, które właśnie wybrały się na poszukiwania idealnych gwiazdkowych prezentów dla swoich bliskich. To są właśnie prawdziwe Święta!

Stroiki i dekoracje świąteczne

Jednymi z tradycyjnych dekoracji bożonarodzeniowych są różnego rodzaju bogato ozdobione kompozycje z naturalnego igliwia. Z pewnością znane są Wam dekoracje świąteczne z użyciem świec, które oprócz ozdobnej funkcji mają także symbolizować aktywne oczekiwanie i gotowość na Święto Bożego Narodzenia. Oprócz stroików adwentowych znane są wszystkim także wianki z naturalnego igliwia z dekoracjami – zarówno te leżące jak i wiszące. Stroiki leżące pięknie prezentować się będą na wigilijnym stole, te drugie zaś można powiesić na okno bądź drzwi jako piękną dekorację mieszkania. Do dekoracji takich wianków i stroików najczęściej używane są różnego rodzaju suszone owoce, laski cynamonu, bombki, szyszki, gwiazdki anyżu, ozdobne kokardki, kasztany czy nawet mech. 
Stroiki świąteczne będą doskonałą propozycją na prezent dla najbliższych i doskonałym sposobem na złożenie życzeń świątecznych, gdy nie macie możliwości zrobić tego osobiście.

Stroiki bożonarodzeniowe z dostawą

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z Was jedyna możliwa okazja, by spędzić czas w pełnym rodzinnym gronie. Czasem jednak przeciwności losu nie pozwalają nawet w tak ważnym momencie spotkać się z rodziną pomimo wielu chęci i starań. Chciałbyś mimo wszystko w takiej sytuacji pokazać swojej rodzinie, że jesteś z nimi chociażby duchem i przekazać im życzenia świąteczne. Skorzystaj z usług kwiaciarni internetowej Laflora i wyślij rodzinie upominek świąteczny wraz z własną, osobistą treścią życzeń. Taki gest na pewno ucieszy Twoich bliskich i sprawi, że w te święta, mimo braku Twojej obecności, wszyscy będą o Tobie pamiętać.