Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych to tradycyjne święto obchodzone w Polsce. Tego dnia składamy na grobach naszych bliskich kwiaty, zapalamy znicze. Nie każdy jednak może osobiście zjawić się na cmentarzu, by oddać cześć za zmarłych i pomodlić się. Sprawdź naszą ofertę na wiązanki na Wszystkich Świętych oraz chryzantemy i zamów je z dostawą do rodziny.

1 z 1
Wieniec w kształcie serca Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Wieniec w kształcie serca
699,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Stroiki na Wszystkich Świętych

1 listopada to ważny dzień w kalendarzach dla wielu Polaków. Ku pamięci naszych bliskich składamy wówczas na ich grobach kwiaty oraz znicze. Chcemy pokazać, że są w naszych sercach, pomimo ich fizycznego braku na świecie. Wówczas popularne są wszelkiego rodzaju stroiki na Wszystkich Świętych. Wykonane mogą być z kwiatów żywych lub sztucznych, które układane są na podkładzie z liści lub igliwia. Floryści przygotowują je w różnych kształtach od okrągłych po kwadratowe. Bardzo często posiadają również ozdoby i sezonowe dodatki, które podkreślają powagę tego święta. Stroik na Wszystkich Świętych to wyraz pamięci o bliskich.

Wiązanki na Wszystkich Świętych

Zaraz obok stroików popularne są również wiązanki na Wszystkich Świętych. Wykonywane są na podkładzie z gałązek igliwia z dodatkiem świeżych lub sztucznych kwiatów oraz odpowiednio dobranych dodatków. Wiązanki najczęściej przybierają formę leżącą i można do nich dołączyć szarfę z własnym napisem. Taka kompozycja to również piękny wyraz pamięci o bliskich zmarłych. Skorzystaj z różnych możliwości, jakie daje Ci Waszakwiaciarnia i zamów kwiaty na Wszystkich Świętych z dostawą.

Dostawa kwiatów na Wszystkich Świętych

Waszakwiaciarnia posiada w swojej ofercie różne kwiaty na Wszystkich Świętych. Każda z naszych propozycji zostanie doręczona przez kuriera pod wybrany adres domowy. Jeśli nie możesz osobiście zjawić się w tym roku na obchodach dnia Wszystkich Świętych, skorzystaj z naszych usług. Stroiki, wiązanki oraz chryzantemy w doniczkach znajdziesz na naszej stronie z możliwością dostawy do domu Twoich bliskich. Nie realizujemy dostaw bezpośrednio na grób na cmentarz.