Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki! ♡

Miłość

Znasz to gorące uczucie otaczające dwoje ludzi? To właśnie jest miłość. Udowodnij ukochanej co czujesz wręczając wymowny bukiet kwiatów. Symbolika kwiatów jest ważna, więc polecamy zapoznać się ze znaczeniem kwiatów i ich kolorystyką tak, by z takim przygotowaniem w odpowiedni sposób podjąć się wyznania miłości. 

1 z 3
Bukiet od 7 do 1000 róż z...
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet od 7 do 1000 róż z przybraniem
157,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże i serce
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róże i serce
149,00 zł
Zobacz więcej
Dziś znowu Cię zobaczę Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Dziś znowu Cię zobaczę
149,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
11 róż czerwonych Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż – Krzyk piękna
199,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty miłości

Co to jest miłość? Miłość to przede wszystkim jedno z najpiękniejszych uczuć, które można wyrażać poprzez różne gesty. Jeśli kogoś kochasz, warto okazywać mu to codziennie. Można to robić na wiele sposobów, np. możesz: mówić, że ją kochasz, robić małe niespodzianki, podarowywać drobne prezenty, zabierać na romantyczne kolacje. Dobrym pomysłem są również kwiaty, aby powiedzieć Kocham cię, które z pewnością pomogą Ci w wyznaniu miłosnym. Wybierz odpowiednie kwiaty i wyznaj jej, co czujesz. Każda para to inne zwyczaje i przyjemne wspomnienia, które warto codziennie celebrować.

Jak powiedzieć kocham cię?

Każda zakochana osoba na początku związku lub nawet później zadaje sobie pytanie, jak powiedzieć „kocham cię”. Choć z pozoru wydaje się to prostą sprawą, tak naprawdę niektórym może przysporzyć wiele problemów. Kocham cię to słowa kluczowe w związku dwóch osób. Moment, w którym para zdecyduje się sobie powiedzieć te dwa słowa nie jest z góry ustalony. Jedni wyznają sobie miłość szybciej, drudzy będą potrzebować na to więcej czasu. Wyznanie miłosne na początku związku bywa kłopotliwe, ale kiedy już przez nie przejdziecie, z pewnością potem będzie Wam łatwiej. Jak powiedzieć „kocham cię”? Na pewno pomocne mogą być kwiaty, które podarowane w pięknym bukiecie, zdradzą odbiorcy tajemniczą wiadomość bez używania żadnych słów. Kwiaty, aby powiedzieć kocham cię, w tym przede wszystkim bukiet czerwonych róż z całą pewnością dobrze spiszą się jako wyznanie miłosne. 

Jak okazywać miłość?

Jak okazywać miłość swojej ukochanej? To kwestia, która również bardzo często spędza zakochanym sen z powiek. Choć temat może wydawać się skomplikowany, tak naprawdę taki nie jest. Z całą pewnością na początku polecamy, aby lepiej poznać ukochaną osobę, dowiedzieć się, co lubi, a za czym nie przepada. Wówczas będzie Wam prościej wymyślić sposoby na okazywanie jej miłości. Przede wszystkim warto zacząć od podstawowych form wyznawania jej miłości, takich jak: wręczanie kwiatów dla ukochanej, np. bukiet czerwonych róż, kupowanie drobnych podarunków i słodkości, zapraszanie do kina, wyjście na romantyczne spacery i przede wszystkim mówienie jej „kocham cię”. Okazywanie miłości to szeroki temat i to, jak Ty będziesz pokazywać, że ją kochasz tak naprawdę zależy tylko od Ciebie. 

Czerwone róże – kwiaty miłości

Czy jest coś lepszego do wyznania miłości od pięknych czerwonych róż? To zależy do punktu widzenia, jednakże jedno jest pewne – czerwone róże to niepodważalny symbol miłości. Jeśli chcesz powiedzieć, że ją kochasz, wybierz się do kwiaciarni i sprezentuj swojej ukochanej czerwone róże. Czerwone róże to wspaniałe kwiaty, aby powiedzieć Kocham cię, a także piękny prezent dla osoby, którą kochasz i chcesz wyznać jej miłość. Nie ma innych tak pięknych i wdzięcznych kwiatów, które w tak bezpośredni sposób mówiłyby „kocham cię”. Dlatego nie czekaj i zamów bukiet czerwonych róż jako wyznanie miłosne.

Bukiet czerwonych róż – jakie ma znaczenie?

Jak już wiemy, czerwone róże to symbol miłości i wspaniały sposób, aby wyznać komuś miłość. Jakie znaczenie mają czerwone róże, że tak chętnie wybierane są przez zakochanych? Otóż kolor czerwony ma mocno osadzone znaczenie i to nie tylko wśród kwiatów, ale także w kulturze. Symbolika i znaczenie kwiatów mówi, że czerwony to symbol namiętnej i gorącej miłości. Znaczenie czerwonych róż jak widać skupione jest zdecydowanie na miłości, namiętności i pasji. Nic więc dziwnego, że czerwone kwiaty przeznaczone są głównie dla osób, które się kocha. Nie polecamy zatem zakupu czerwonych róż w ramach prezentu dla koleżanki lub szefowej, gdyż mogą one odebrać ten gest w zupełnie inny sposób. Czerwone róże to wspaniałe kwiaty dla ukochanej, w szczególności, kiedy mają to być kwiaty, aby powiedzieć Kocham cię. 

Jakie kwiaty, aby powiedzieć kocham cię dla dziewczyny?

W tym temacie odpowiedź wydaje się być prosta – czerwone róże. Oczywiście, możesz zdecydować się na bukiet czerwonych róż dla swojej dziewczyny, ale nie musisz się ograniczać. W kwiaciarni znajdziesz mnóstwo pięknych kwiatów, które tylko czekają na to, żeby zostać wręczone Twojej ukochanej. Jakie kwiaty dla dziewczyny wybrać? W szczególności polecamy śliczne goździki, dostojne lilie, zachwycające alstromerie, eleganckie eustomy, a także znakomite gerbery. Kolor kwiatów w tym przypadku może być dowolny, ale pamiętaj, że jako wyznanie miłości najlepiej sprawdzą się czerwone kwiaty. Oczywiście, jeśli wiesz, że Twoja wybranka nie przepada za tym kolorem, zdecyduj się na inną barwę np. różową lub pomarańczową. Zawsze też możesz poprosić florystkę o skomponowanie pięknej i kolorowej wiązanki, pełnej różnych gatunków kwiatów. Twoja ukochana na pewno doceni taki gest. 

Wierszyki miłosne dla niej

Dobrym sposobem na wyznanie miłości mogą być wierszyki miłosne. Napisane na specjalnej kartce z nadrukiem, w wiadomości tekstowej lub wypowiedziane osobiście – każda forma dozwolona. Wierszyki miłosne bardzo często umieszczane są w bileciku, który dołączany jest do bukietu kwiatów przez kwiaciarnie. To ciekawy sposób na powiedzenie „kocham cię” swojej ukochanej. Pytanie tylko, jak napisać ładną sentencję o miłości, która zachwyci dziewczynę lub żonę. Najprostszym sposobem jest skorzystać z gotowych wierszyków dostępnych w sieci. Wiąże się to jednak z ryzykiem, że ukochana będzie już go znała i z efektu zaskoczenia nic nie pozostanie. Proponujemy zatem wymyślić coś własnego, napisanego prosto z serca. Na pewno taki wierszyk zostanie lepiej odebrany i zapadnie na dłużej w pamięci. Zawsze możesz skorzystać też z pięknych cytatów o miłości, które w bardziej poetycki sposób pomogą Ci powiedzieć „kocham cię”. Nie zapomnij tylko dodać, kto jest autorem cytowanych przez Ciebie słów.