Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Miłego Dnia!

Dostawa 0 zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Zaskocz drugą osobę, podaruj jej bukiet i życz jej miłego dnia poprzez kwiaty. Zamów kompozycję wykonaną z margerytek, goździków, santini, róż oraz zielonych dodatków. Nie zapomnij dołączyć bilecik z wiadomością dla Odbiorcy.

Wielkość bukietu
Mały około 15 kwiatów plus przybranie
Średni około 19 kwiatów plus przybranie
Duży około 23 kwiatów plus przybranie


Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Jakość naszych kwiatów gwarantują najlepsze lokalne kwiaciarnie w Polsce. Pod specjalne zamówienie przygotowują wyjątkowe kompozycje ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych kwiatów, aby móc je doręczyć pod wskazany adres. Ze względu na rodzaj produktu oraz ograniczoną dostępność kwiatów w poszczególnych rejonach Polski kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów